logo ukr  Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові

  • Polish
  • Ukrainian
  • English

Тезе

Прекрасний спів, світло свічок та молитва у тиші. У суботу, 21 жовтня, наша катедра приймала брата Бенуа із Тезе, що у Франції. Він прибув зустрітися із львівською молоддю на молитві. Братів із Тезе та усіх присутніх привітав архієпископ Мечислав Мокшицький і висловив свою радість з приводу такої чисельної присутності молодих людей, які прийшли на молитву, щоб зміцнитися та укріпитися у вірі на шляху до святості. Львівський митрополит подякував також священикам різних обрядів, за те, що присвячують своє життя служінню молоді.

Фото V. Jakubowska

 

Урочисте завершення Ювілейного Фатімського року

У пятницю, 13 жовтня, відбулося урочисте завершення Ювілейного Фатімського року. З цієї нагоди до нашого кафедрального собору прибули єпископи з усіх дієцезій нашої країни, численні священики, монахині та гості. Святу Месу очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, хомілію проголосив єпископ Харківсько-Запорізької дієцезії Станіслав Широкорадюк.

Після Святої Меси розпочалася хода з фігуркою Матері Божої Фатімської, яка завершилася біля храму Матері Божої Громничної. Йдучи вулицями міста віряни молилися розарій за родини та мир в Україні.

Щиро дякуємо парафіянам, котрі активно допомагали із приготуваннями до урочистості і за численну участь у процесії.

 

 

Фото V. Jakubowska


 

Професійне стажування у Вроцлаві

У цьому році 11 осіб з України розпочне у Вроцлаві професійне стажування. Серед них лікарі, архітектори, ветеринар і працівник пошти.

Вже сьогодні ми прагнемо висловити свою вдячність Дортмундсько-Вроцлавсько-Львівській Фундації імені святої Ядвіги, за шанс для молодих фахівців з України здобути новий досвід, розширити професійні горизонти і нав'язати нові знайомства. Ми дякуємо всім роботодавцям, які захотіли прийняти до себе нових працівників і створити для них дружелюбну атмосферу, а також сім'ям, які захотіли відкрити свої будинки і пригорнути на п'ять тижнів львівських практикантів, щоб не почувалися самотньо. Ми радіємо з нашої співпраці, пишаємося з такого партнерства.

Вже традиційно ми запрошені 30 вересня на Dzień Kultury Kresowej до Вроцлава - в програмі страви української кухні у виконанні практикантів також Ярмарок ручних виробів зі Львова від волонтерів і підопічних Благодійного Фонду "Даймо Надію".

   

Сторінка 33 з 34

<< Початок < Попередня 31 32 33 34 Наступна > Кінець >>
Tutaj
Tutaj
Tutaj
Tutaj
Tutaj

Сьогодні в парафії:

Свята Меса:

  • 7:30 Свята Меса польською мовою
  • 10:00 Свята Меса польською мовою
  • 17:30 Свята Меса українською мовою
  • 18:30 Свята Меса польською мовою