logo ukr  Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові

  • Polish
  • Ukrainian
  • English

Uroczystość Wszystkich świętych

1 listopada, w uroczystość Wszystkich świętych, na cmentarzu Łyczakowskim, wierni ze wszystkich parafii Lwowa uczestniczyli we Mszy Świętej, którą koncelebrowali ks. Abp Mieczysław Mokrzycki, o. bp Edward Kawa, proboszcz naszej bazyliki metropolitalnej ks. dziekan Jan Nikiel wraz z licznymi kapłanami.

Po Mszy św. zostały złożone wieńce na cmentarzu Orląt, pod monumentem upamiętniającym żołnierzy Ukraińskiej Armii Galicyjskiej oraz na miejscu pochówku żołnierzy poległych na Wschodzie Ukrainy.

Foto V. Jakubowska

 

Тезе

Прекрасний спів, світло свічок та молитва у тиші. У суботу, 21 жовтня, наша катедра приймала брата Бенуа із Тезе, що у Франції. Він прибув зустрітися із львівською молоддю на молитві. Братів із Тезе та усіх присутніх привітав архієпископ Мечислав Мокшицький і висловив свою радість з приводу такої чисельної присутності молодих людей, які прийшли на молитву, щоб зміцнитися та укріпитися у вірі на шляху до святості. Львівський митрополит подякував також священикам різних обрядів, за те, що присвячують своє життя служінню молоді.

Фото V. Jakubowska

 

Урочисте завершення Ювілейного Фатімського року

У пятницю, 13 жовтня, відбулося урочисте завершення Ювілейного Фатімського року. З цієї нагоди до нашого кафедрального собору прибули єпископи з усіх дієцезій нашої країни, численні священики, монахині та гості. Святу Месу очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, хомілію проголосив єпископ Харківсько-Запорізької дієцезії Станіслав Широкорадюк.

Після Святої Меси розпочалася хода з фігуркою Матері Божої Фатімської, яка завершилася біля храму Матері Божої Громничної. Йдучи вулицями міста віряни молилися розарій за родини та мир в Україні.

Щиро дякуємо парафіянам, котрі активно допомагали із приготуваннями до урочистості і за численну участь у процесії.

 

 

Фото V. Jakubowska


 

Професійне стажування у Вроцлаві

У цьому році 11 осіб з України розпочне у Вроцлаві професійне стажування. Серед них лікарі, архітектори, ветеринар і працівник пошти.

Вже сьогодні ми прагнемо висловити свою вдячність Дортмундсько-Вроцлавсько-Львівській Фундації імені святої Ядвіги, за шанс для молодих фахівців з України здобути новий досвід, розширити професійні горизонти і нав'язати нові знайомства. Ми дякуємо всім роботодавцям, які захотіли прийняти до себе нових працівників і створити для них дружелюбну атмосферу, а також сім'ям, які захотіли відкрити свої будинки і пригорнути на п'ять тижнів львівських практикантів, щоб не почувалися самотньо. Ми радіємо з нашої співпраці, пишаємося з такого партнерства.

Вже традиційно ми запрошені 30 вересня на Dzień Kultury Kresowej до Вроцлава - в програмі страви української кухні у виконанні практикантів також Ярмарок ручних виробів зі Львова від волонтерів і підопічних Благодійного Фонду "Даймо Надію".

 

Сторінка 47 з 48

<< Початок < Попередня 41 42 43 44 45 46 47 48 Наступна > Кінець >>
Tutaj
Tutaj
Tutaj
Tutaj
Tutaj
трансляція Youtube

Сьогодні в парафії:

Свята Меса:

  • 7:30 Свята Меса польською мовою
  • 10:00 Свята Меса польською мовою
  • 17:30 Свята Меса українською мовою
  • 18:30 Свята Меса польською мовою