logo ukr  Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові

  • Polish
  • Ukrainian
  • English

Урочисте завершення Ювілейного Фатімського року

У пятницю, 13 жовтня, відбулося урочисте завершення Ювілейного Фатімського року. З цієї нагоди до нашого кафедрального собору прибули єпископи з усіх дієцезій нашої країни, численні священики, монахині та гості. Святу Месу очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, хомілію проголосив єпископ Харківсько-Запорізької дієцезії Станіслав Широкорадюк.

Після Святої Меси розпочалася хода з фігуркою Матері Божої Фатімської, яка завершилася біля храму Матері Божої Громничної. Йдучи вулицями міста віряни молилися розарій за родини та мир в Україні.

Щиро дякуємо парафіянам, котрі активно допомагали із приготуваннями до урочистості і за численну участь у процесії.

 

 

Фото V. Jakubowska


 

Професійне стажування у Вроцлаві

У цьому році 11 осіб з України розпочне у Вроцлаві професійне стажування. Серед них лікарі, архітектори, ветеринар і працівник пошти.

Вже сьогодні ми прагнемо висловити свою вдячність Дортмундсько-Вроцлавсько-Львівській Фундації імені святої Ядвіги, за шанс для молодих фахівців з України здобути новий досвід, розширити професійні горизонти і нав'язати нові знайомства. Ми дякуємо всім роботодавцям, які захотіли прийняти до себе нових працівників і створити для них дружелюбну атмосферу, а також сім'ям, які захотіли відкрити свої будинки і пригорнути на п'ять тижнів львівських практикантів, щоб не почувалися самотньо. Ми радіємо з нашої співпраці, пишаємося з такого партнерства.

Вже традиційно ми запрошені 30 вересня на Dzień Kultury Kresowej до Вроцлава - в програмі страви української кухні у виконанні практикантів також Ярмарок ручних виробів зі Львова від волонтерів і підопічних Благодійного Фонду "Даймо Надію".

   

Niedziela, 3 września

W niedzielę, 3 września, dzieci naszej parafii uroczyście rozpoczęły nowy rok szkolny. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dokonał ks. Grzegorz Kida po Mszy Św. o godzinie 10.15, który w tym dniu obchodził też swoje imieniny. Z tej okazji, licznie zgromadzone dzieci złożyły księdzu wikariuszowi serdeczne życzenia.

Na Mszy Świętej obecna była także grupa maratończyków Poczty Polskiej S.A. która po modlitwie w lwowskiej bazylice wyruszyła ze Lwowa przez Kraków do Wiednia. Bieg odbywać się będzie dzień i noc bez przerwy. Celem biegu jest przybliżenie informacji historycznych o Polsce i Polakach zamieszkujących tereny za obecną wschodnią granicą Polski, oraz podtrzymanie więzi kulturowej emigrantów z Polską i Polakami za wschodnią granicąPolski.

 

Foto V. Jakubowska

 

Сторінка 50 з 50

<< Початок < Попередня 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Наступна > Кінець >>
Tutaj
Tutaj
Tutaj
Tutaj
Tutaj
трансляція Youtube

Сьогодні в парафії:

Свята Меса:

  • 7:30 Свята Меса польською мовою
  • 10:00 Свята Меса польською мовою
  • 17:30 Свята Меса українською мовою
  • 18:30 Свята Меса польською мовою