logo ukr  Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові

  • Polish
  • Ukrainian
  • English

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

   W pierwszą niedzielę po Zesłaniu Ducha Świętego Kościół Katolicki obchodzi uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Ta największa tajemnica chrześcijańskiej wiary jest zaproszeniem do otwarcia na Boga, który jest miłością zapraszającą człowieka do jedności ze sobą.

 

Урочистість Зіслання Святого Духа

  У неділю Зіслання Святого Духа Святу Месу з участю дітей очолив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава. Підчас проповіді єпископ разом із дітьми роздумував над дарами Святого Духа і над тим, чому так важливо їх розвивати. 

 

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Усі ми переживаємо скрутні часи боротьби з пандемією коронавіруса. Наша віра, надія та любов зазнають випробувань. Підчас цього випробовування споглядаємо у Небо і шукаємо Воскреслого Ісуса. Він на три дні занурився у відхлань та сьогодні повертається до нас переможцем. Ісус приносить нам Слово, яке говорить про те, що смерть подолана.

 

Дорогі священники,черниці, парафіяни та гості - усі, хто дивиться нас за допомогою засобів зв’язку, бажаю, щоб Ісус дав Вам силу долання усіх страхів та слабкостей. Нехай Правда про Воскресіння Христа оживлює Вашу надію і дає сили для постійного зростання у вірі та любові.

 

Святкуючи цього року Великодні свята, ми бачимо, наскільки важлива сім’я та спільнота, у якій живемо, a котру зараз особливо цінуємо. Тому щиро дякую усій спільноті вірних Катедральної парафії у Львові, усім працівникам і волонтерам з Катедральної Варти за кожну допомогу та зичливість, яку ви нам, священикам, виявляєте у цей складний час, дякую за численні жести приязні.

Дякуємо, що дбаєте про Катедру та за те, що почуваєтесь відповідальними за неї. Дякую всім за пожертви для нашої Катедри. Без цієї допомоги було би ще важче.

 

Усім бажаю радісних та здорових свят Воскресіння Господнього.

 

о. Ян Нікель

настоятель

 

Благословення столу перед споживанням Великодніх страв в неділю Воскресіння Господнього

Благословення столу перед споживанням Великодніх страв в неділю Воскресіння Господнього

Голова (батько) сім`ї запалює свічку на столі і каже: Христос воскрес. Алілуя.

Усі відповідають: Воістину воскрес. Алілуя.

Потім один з учасників читає текст Біблії.

1 Сол. 5, 16-18

Брати і сестри, послухайте слів святого апостола Павла до Солунян: «Завжди радійте, невпинно моліться, за все дякуйте, бо це воля Божа в Ісусі Христі щодо вас».

або:

Mт 6, 31 аб.32б-33

Брати і сестри, послухаймо святого Євангелія від Матея.

Ісус сказав своїм учням: "Тож не журіться і не говоріть: «Що ми будемо їсти?» або «Що будемо пити?» Бо ж знає ваш Отець Небесний, що цього всього потребуєте. Шукайте перш за все Царства Бога і праведності Його, а це все вам додасться”.

Далі голова каже:

Молімося.

З радістю прославляємо Тебе, Господи Ісусе Христе, який після свого воскресіння явився учням при ламанні хліба. Будь з нами, коли ми з вдячністю споживатимемо ці дари, і, як ми сьогодні приймаємо у гостину Тебе в наших братях, так і Ти прийми нас учасників бенкету в Твоєму Царстві. Котрий живеш і царюєш на віки вічні.

Усі: Амінь

Після трапези батько чи голова родини каже: Учні пізнали Господа. Алілуя

Усі: При ламанні хліба. Алілуя.

Голова: Молімося.

Боже, джерело життя, наповни наші серця пасхальною радістю і так само, як Ти дав нам їжу, плід землі, вчини, щоб у нас завжди перебувало нове життя, яке своєю смертю і воскресінням вислужив нам Христос і в своїй милості дав його нам. Котрий живе і царює на віки вічні.

 

Сторінка 8 з 13

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Tutaj
Tutaj
Tutaj
Tutaj
Tutaj
трансляція Youtube

Сьогодні в парафії:

Свята Меса:

  • 7:30 Свята Меса польською мовою
  • 10:00 Свята Меса польською мовою
  • 17:30 Свята Меса українською мовою
  • 18:30 Свята Меса польською мовою