Bazylika Metropolitalna
Katedra p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny 
Lwów - Plac Katedralny 1

  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (UA)
  • English (United Kingdom)

VI Доброчинний Різдвяний Ярмарок

2 грудня відбувся VI Доброчинний Різдвяний Ярмарок Фонду «Даймо Надію», який працює при нашій митрополичій базиліці.

Щиро дякуємо усім, хто своєю невтомною працею, щедрістю та присутністю долучився і зробив усе можливе, щоб наше спільне Свято Доброти та Милосердя могло відбутися.

Це був неймовірний день. Навіть погода зробила нам справжній сюрприз і влаштувала зимову казку на радість дітям.

Дякуємо його преосвященству архиєпископу Мечиславу Мокшицькому за підтримку та гостинність у стінах курії. Дякуємо пану послу на Сейм Речі Посполитої Кшиштофу Ґолоюху за активну підтримку нашого Фонду протягом року. Дякуємо волонтерам, котрі жертвували свій час, свої вміння та серце, виготовляючи усі ці чудові новорічні декори, листівки, прикраси та випічку, котрі пакували усе, сортували і робили багато-багато важливої роботи.

Дякуємо Лицарям Колумба за те, що взяли на себе турботу про гриль і годували усіх наших гостей та створювали святкову атмосферу. Дякуємо стриянам - Центру Культури Макушинського, Університету ІІІ Віку та Товариству Бл. Кольпінга за присутність та солідарність. Дякуємо Товариству Приятелів Мистецтв «Власна Стріха» та Львівській Асоціації Боротьби із Муковісцидозом. Дякуємо Товариству Польських Підприємців Львівщини за переказані кошти.

Особливу подяку прагнемо висловити мамам діток нашого госпісу, котрі знайшли час та натхнення і своїми чудовими кондитерськими виробами, а також своєю присутністю та чарівними посмішками прикрасили кав’ярню нашого Ярмарку. Дякуючи вам, кава та чай смакували по-особливому!

Дякуємо усім, хто прийшов того дня на наш Ярмарок і приніс із собою тепло свого серця, доброту та милосердя. Ми були раді вас бачити!

Робити добро просто!

фото В. Якубовська

 

Tutaj
Tutaj
Tutaj
Tutaj
Tutaj

Dzisiaj w kościele:

Msze święte:

  • 7:30 Msza św. w języku polskim
  • 10:00 Msza św. w języku polskim
  • 17:30 Msza św. w języku ukraińskim
  • 18:30 Msza św. w języku polskim