logo ukr  Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові

  • Polish
  • Ukrainian
  • English

Парафіяльні оголошення

ОГОЛОШЕННЯ   VI Великодня неділя 26.05.2019

 У четверцього тижня - УрочистістьВознесіння Господнього. Це свято, воли ми зобов’язані взяти участь у св. Месі, тому порядок св. Мес, як у неділю (не буде св. Меси англійською). Суму о 11/30 відправить о. Андрій Фічук, неопресвітер зі Стрия, а підчас вечірньої св. Меси о.-єп. Едвард Кава уділить нашим парафіянам таїнства Миропомазання. Запрошуємо після обіду на Адорацію Пресвятих Дарів. (з 14/00 до 17/30).

У п’ятницю, у свято Відвідин Пресвятої Діви Марії, почнеться дев’ятниця перед урочистістю Зіслання Святого Духа.

З понеділка по середу запрошуємо намолитви про добрий врожай.

У травні пам’ятаймо про участь у травневих богослужіннях, які відбуватимуться щодня: українською мовою – після св. Меси о 17/30, польською мовою – після св. Меси о 18/30. У п’ятницю, 31го травня, після вечірньої св. Меси, на закінчення травневих богослужінь відбудеться процесія всередині Катедри. Від суботи почнуться червневі богослужіння, на честь Пресвятого Серця Господа Ісуса. У цей день у літургії згадуємо св. Юстина, мученика. Це буде також І субота червня, тому о 10/00 год. вотивна св. Меса до Непорочного Серця ПДМ. Після св. Меси розарій і адорація Пресвятих Дарів.

 

Сьогодні о 20/00 у нашій Катедрі Бароковий оркестрНаціонального музичного форумуу Вроцлаві, разом з хором і солістами з Вроцлававиконаютьконцерт, у програмі якого буде Велика месасі-мінор Йогана Себастьяна Баха. Щиро запрошуємо.

У вівторок і четвер діятиме юридична консультація з 18/30 до 20/00.

Tutaj
Tutaj
Tutaj
Tutaj
Tutaj

Сьогодні в парафії:

Свята Меса:

  • 7:30 Свята Меса польською мовою
  • 10:00 Свята Меса польською мовою
  • 17:30 Свята Меса українською мовою
  • 18:30 Свята Меса польською мовою