logo ukr  Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові

  • Polish
  • Ukrainian
  • English

Молодіжний хор "Spes in Deo"

 

Cпільнота утворилась завдяки зусиллям групи молоді на чолі з Анною Потикевич у вересні 2002 року. На початку нашої діяльності єдиною справою була Служба Божа в Катедрі українською мовою. На той час Служби відбувалися нерегулярно, поза розкладом Служб і не завжди біля Головного вівтаря, частіше – в одній із каплиць Катедри. В кінці 2002 р. на Різдво молодь зробила ще дві справи: виставку на різдвяну тематику і зустріч старших людей, якими під керівництвом о. В’ячеслава Дороша опікувалася молодь. На початку травня 2003 р. в парку культури і відпочинку ім. Б Хмельницького мав відбутися концерт молодіжних християнських колективів, до участі в якому запросили і нас. Для нас це було великим святом, адже ми були створені менш, як рік тому і вже маємо можливість показатись широкій аудиторії, більше того, ми – єдина римо-католицька група у програмі концерту.

Наступні роки виглядали трішки інакше. Ми почали брати більш активну участь у житті нашої парафії. Нам дозволили співати на вечірній Службі у неділю, але польською мовою. Спочатку така Служба відбувалася раз у тиждень, а потім два рази у тиждень і аж тепер наша молодіжна вечірня Служба внесена у розклад недільних Служб і ми співаємо і граємо щонеділі.

Сьогодні наш хор налічує 15 учасників, яким керує Оля Радзілевич. Маємо ще такі музичні іструменти як скрипка і саксофон. Хор складається з двох частин, з інструментальної і співаючої, що становлять загалом одне ціле. Диригент досить професійно ставиться до музичного репертуара, котрий виконується у 4 голоси: сопрано, альт, тенор і бас.

Крім молодіжної недільної Служби ми стараємося збагачувати життя парафії, даючи концерти: спільний з дитячим хором у день святої Цецилії, покровительки музики, співу; концерт колядок. У квітні 2009 р. ми брали участь у Поп-Ораторії Милосердя Божого, а у січні 2010 р. в благодійному концерті колядок «Посилка на Схід». Ще ми беремо участь у фестивалях колядок в м. Сарни, Рівненської обл. і у Милосердя Божого в Тернополі. 

Tutaj
Tutaj
Tutaj
Tutaj
Tutaj
трансляція Youtube

Сьогодні в парафії:

Свята Меса:

  • 7:30 Свята Меса польською мовою
  • 10:00 Свята Меса польською мовою
  • 17:30 Свята Меса українською мовою
  • 18:30 Свята Меса польською мовою